top of page
MTV.gif

MTV Türkiye
Televizyon kanalı


MTV Türkiye Müzik Televizyonu Yerli Logosu ve Şirketi ile sosyal medyada resmen faaliyete geçti!.

 

Bildiğiniz üzere 22 Mayıs 2010'da Digitürk, MTV Türkiye'yi kanal listesinden çıkarmıştı ve 2 Haziran 2010 günü MTV Networks International, MCD ile lisans anlaşmasını feshetmişti. YURTSEVEN MEDIA şirketinin sahibi Harun Çelik yerli ve milli olarak MTV Türkiye Müzik kanalını 2012 yılından itibaren yeniden yayın hayatına soktu!.

 

Müzik Televizyonu ya da kısaca MTV, 2012 yılında Harun Çelik tarafından kurulan, Türkiye'nin en kapsamlı müzik kanalıdır. Bunun yanında sadece müzik kanalı olmakla kalmayıp, Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yaptığı yayınlar ve "Doğa İçin Çal" projesi kapsamında özel projeler, MTV'nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor.

 

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi müzisyenlerin klip performansları ve konser görüntüleri MTV Türkiye sosyal medya hesaplarında. En sevdiğiniz sanatçılar müzik grupları video müzik haberleri tanıtım klipleri ve daha fazlasını izleyin. kültür sanat, müzik haber, festival ve konserleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ve beğenmeyi unutmayın!

Kuruluş tarihi: 2012


Genel merkez: Antalya
 

Kardeş kanal(lar): Netd Müzik (Türkiye); Dokuz Sekiz Müzik (Türkiye); Poll Production (Türkiye); Müzik Play (Türkiye); YURTSEVEN MEDIA A.Ş.


Yayın alanı: Türkiye


Üst kuruluşu: YURTSEVEN MEDIA

Copyright © 2012 Harun Çelik.

Sponsorluklar

5555535.png
bottom of page